انجمن شاعران اهل بیت علیهما سلام
جواد حیدری مدیر عامل مجمع شاعران اهل بیت علیهم السلام خبر داد

یزد میزبان برگزاری پنجمین همایش شاعران اهل بیت علیهم السلام

جواد حیدری مدیر عامل مجمع شاعران اهل بیت علیهم السلام خبر داد

از بیست و هشت تا سی مهر ماه جاری یزد میزبان برگزاری پنجمین همایش شاعران اهل بیت (ع) می‌شود

از بیست و هشت تا سی مهر ماه جاری یزد میزبان برگزاری پنجمین همایش شاعران اهل بیت (ع) می‌شود
شاعران اهل بیت (ع) از بیست و هشتم تا سی ام مهرماه جاری برای برگزاری پنجمین همایش "شاعران اهل بیت (ع)" به یزد سفر می‌کنند.
 به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ، جواد حیدری مدیر عامل مجمع شاعران اهل بیت علیهم السلام در تشریح چگونگی برپایی این همایش گفت: 80 نفر از شاعران کشور از استان‌های یزد، کرمان، قم و اصفهان که در مدح ائمه اطهار (ع) چکامه سرایی می‌کنند، طی سه روز و در پنجمین همایش منطقه ای شاعران اهل بیت (ع) گرد هم می‌آیند.
جواد حیدری عنوان کرد: شاعران آیینی در این همایش که در محل هتل سنتی والی یزد برگزار می‌شود، در کارگاه‌های تخصصی آموزشی شعرآیینی با موضوعات مختلفی از جمله کارگاه نقد شعر‌ ٬ بایدها و نبایدهای شعر آئینی ٬ نوآوری در شعر ٬ حماسه در مرثیه و کارگاههای دیگر حضور خواهند یافت.
وی افزود: مباحث تخصصی کارگاه‌های آموزشی پنجمین همایش شاعران اهل بیت (ع)  توسط اساتید نامی کشور همچون سعید بیابانکی، سید مهدی حسینی، مهدی امین فروغی و زکریا اخلاقی ارائه می‌شود.
گفتنی است، در این همایش سه روزه، شاعران آیینی علاوه بر استفاده از مباحث تخصصی شعر آیینی و آشنایی و هم افزایی شاعران، از برنامه‌های تفریحی و فرهنگی نیز بهره خواهند برد.

نظرات

ارسال نظرات

وارد کردن نام و نام خانوادگی و پست الکترونیک اجباری می باشد.*

*