انجمن شاعران اهل بیت علیهما سلام
رییس سازمان تبلیغات اسلامی در گردهمایی حلقه‌های ادبی

برنامه ویژه‌ی مجمع شاعران اهل بیت علیهم السلام در همایش مشهد

رییس سازمان تبلیغات اسلامی در گردهمایی حلقه‌های ادبی

گزارش تصویری

در ساعات پایانی پنجشنبه ۱۷ اسفند در گردهمایی دبیران و اساتید انجمن های ادبی شعر ولایی برنامه ویژه ای تدارک دیده شد و آن حضور حجت‌الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بود.
دبیران و شاعران انجمن های استان های مختلف یکی پس از دیگری به بیان مشکلات و دغدغه های خود پرداختند و با اینکه این گفتگو به درازا کشید حجت الاسلام قمی با سعه صدر و اشتیاق فراوان صحبت های بیش از ۲۰ نفر از حضار را شنیدند. همچنین در دقایقی از جلسه تعدادی از شاعران به شعرخوانی پرداختند.
در انتها نوبت به حجت‌الاسلام قمی رسید. رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به شور و اشتیاق خود جهت شرکت در جمع شاعران اشاره کرده و حلقه های ادبی را امید حال و آینده ادبیات ولایی ایران خواندند.
همچنین ایشان ضمن تقدیر از مجمع شاعران اهل بیت علیهم السلام بخاطرابتکار برگزاری گردهمایی حلقه های ادبی ، اعلام کرد که سازمان تبلیغات اسلامی آمادگی دارد از انجمن ها و فعالیت های آن ها حمایت شایسته نماید. 

ایشان در ادامه با تکیه به کلام مقام معظم رهبری در دیدار اخیر مداحان مبنی بر توجه به بنیان خانواده و ظرفیت تبلیغی گسترده از طریق رسانه شعر ، از شاعران دعوت کردند تا با همدلی و همکاری به این مهم توجه کنند و کلام رهبری را چراغ راه خود قرار دهند. سپس با اشاره به ماجرایی تاریخی در رابطه با سید الساجدین علیه السلام شبنم اشک به دیدگان حضار نشاندند. در انتهای جلسه ذکر توسل حاج جواد حیدری مدیر عامل مجمع شاعران اهل بیت علیهم السلام زینت بخش این محفل نورانی بود.

تصاویر

نظرات

ارسال نظرات

وارد کردن نام و نام خانوادگی و پست الکترونیک اجباری می باشد.*

*