انجمن شاعران اهل بیت علیهما سلام
عروج ملکوتی سپهبد حاج قاسم سلیمانی

انا لله و انا الیه راجعون

عروج ملکوتی سپهبد حاج قاسم سلیمانی

مجمع شاعران اهل بیت علیهم السلام این ضایعه را تسلیت می‌گوید

بسم الله الرحمن الرحیم
وَ لا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْواتاً بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یرْزَقُونَ* فَرِحِینَ بِما آتاهُمُ اللَّهُ مِنْ فَضْلِهِ وَ یسْتَبْشِرُونَ بِالَّذِینَ لَمْ یلْحَقُوا بِهِمْ مِنْ خَلْفِهِمْ أَلَّا خَوْفٌ عَلَیهِمْ وَ لا هُمْ یحْزَنُونَ* یسْتَبْشِرُونَ بِنِعْمَةٍ مِنَ اللَّهِ وَ فَضْلٍ وَ أَنَّ اللَّهَ لا یضِیعُ أَجْرَ الْمُؤْمِنِینَ

اینچنین مقدر بود که خورشید صبح وصال در شب تار بغداد جلوه گری کند و جان سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی که به مثابه رودی خروشان تمام لحظه های حیات خود را در مسیر خدمت و مجاهدت حرکت کرده بود ، در آغوش دریای فیض و رحمت الهی آرام گیرد.
اینک او شادمان از فضل پروردگار یکتا به رهروان طریق عشق اینگونه بشارت می دهد که دل قوی دارید زیرا وعده الهی ثابت و محقق است و دوستان حق را بیم و حزنی نیست.

مجمع شاعران اهل بیت علیهم السلام شهادت سرباز و سردار پرافتخار اسلام و ایران حاج قاسم سلیمانی را به محضر حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه ، رهبر فرزانه انقلاب مد ظله العالی ، ملت شریف و بزرگ ایران ، همه حق طلبان و مجاهدان عالم و خانواده بزرگوار ایشان تسلیت و تعزیت عرض مینماید.

تردیدی نیست که راه حاج قاسم طریق روشنی است که مجاهدان و وارستگان منطقه و جهان آن را ادامه خواهند داد و این اتفاق تلخ و شیرین عزم ملت ایران برای ادامه این مسیر را استوارتر خواهد کرد و بی شک شادمانی شیاطین و دژخیمان از این اقدام بزدلانه طولانی نخواهد بود و دست غیرت الهی سقف و ستون های متزلزل کاخ های ظلم را برسرشان آوار خواهد کرد.
از خداوند سبحان عالی ترین درجات اولیا و صلحا را برای آن فقید سعید و عالی ترین مراتب صبر و اجر را برای خانواده ایشان و ملت شریف ایران مسئلت داریم.

جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸
مجمع شاعران اهل بیت علیهم السلام

نظرات

ارسال نظرات

وارد کردن نام و نام خانوادگی و پست الکترونیک اجباری می باشد.*

*